FMP100FTE52-3R24
MFR.Part #
FMP100FTE52-3R24
JLCPCB Part #
C1387748
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.24Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS