RT1210WRB07562RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210WRB07562RL
JLCPCB Part #
C4013623
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 250mW 562Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS