RT0603FRE0746R4L
MFR.Part #
RT0603FRE0746R4L
JLCPCB Part #
C863825
Description
-55℃~+155℃ 100mW 46.4Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS