RT1210WRB07162RL
MFR.Part #
RT1210WRB07162RL
JLCPCB Part #
C4316691
Description
-55℃~+125℃ 162Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS