RT1210WRB074K7L
MFR.Part #
RT1210WRB074K7L
JLCPCB Part #
C4322003
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS