RT1210WRB074K75L
MFR.Part #
RT1210WRB074K75L
JLCPCB Part #
C4320549
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS