MFR1WSFRF52-34K8
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-34K8
JLCPCB Part #
C1753690
Description
-55℃~+155℃ 1W 34.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS