RT1210WRB072K74L
MFR.Part #
RT1210WRB072K74L
JLCPCB Part #
C4264429
Description
-55℃~+125℃ 2.74kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS