RT1210CRE0751R1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210CRE0751R1L
JLCPCB Part #
C1705335
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 51.1Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS