RN73H2ETTD33R0C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD33R0C50
JLCPCB Part #
C4185648
Description
250mW 33Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS