RT1210WRB07294RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210WRB07294RL
JLCPCB Part #
C4174485
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 250mW 294Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS