AT0805DRD0711R3L
MFR.Part #
AT0805DRD0711R3L
JLCPCB Part #
C4115197
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS