RT0603BRE07105KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603BRE07105KL
JLCPCB Part #
C861620
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 105kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS