RT1210FRE0733KL
MFR.Part #
RT1210FRE0733KL
JLCPCB Part #
C873253
Description
-55℃~+125℃ 250mW 33kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS