1.5KE20A/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
1.5KE20A/B
JLCPCB Part #
C3701168
Package
DO-201
Description
1.5kW 17.1V 19V 27.7V 54.9A TVS Unidirectional DO-201 Abolished Device ROHS