RT1210FRD0762RL
MFR.Part #
RT1210FRD0762RL
JLCPCB Part #
C4123251
Description
-55℃~+125℃ 250mW 62Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS