RN73R2ETTD7060C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD7060C10
JLCPCB Part #
C4307441
Description
-55℃~+155℃ 250mW 706Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS