RT2512BKE0716RL
MFR.Part #
RT2512BKE0716RL
JLCPCB Part #
C4267558
Description
-55℃~+125℃ 16Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS