RT1210FRD0736R5L
MFR.Part #
RT1210FRD0736R5L
JLCPCB Part #
C2135652
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 36.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS