MFR50SFRF52-107K
MFR.Part #
MFR50SFRF52-107K
JLCPCB Part #
C3457290
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS