FMP200FRF52-680R
MFR.Part #
FMP200FRF52-680R
JLCPCB Part #
C1756857
Description
-55℃~+155℃ 2W 680Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS