RT1210FRD07270KL
MFR.Part #
RT1210FRD07270KL
JLCPCB Part #
C2135932
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 270kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS