AA0201FR-0720RL
MFR.Part #
AA0201FR-0720RL
JLCPCB Part #
C2102187
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS