RT1210FRD0711KL
MFR.Part #
RT1210FRD0711KL
JLCPCB Part #
C4136818
Description
-55℃~+125℃ 11kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS