AC2512JK-7W150RL
MFR.Part #
AC2512JK-7W150RL
JLCPCB Part #
C7066274
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS