AT1206CRD0743K2L
MFR.Part #
AT1206CRD0743K2L
JLCPCB Part #
C857908
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS