RT1210DRE0724RL
MFR.Part #
RT1210DRE0724RL
JLCPCB Part #
C873207
Description
-55℃~+125℃ 24Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS