RT1210DRE0727RL
MFR.Part #
RT1210DRE0727RL
JLCPCB Part #
C873208
Description
-55℃~+125℃ 250mW 27Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS