RT1210DRD0724RL
MFR.Part #
RT1210DRD0724RL
JLCPCB Part #
C873180
Description
-55℃~+125℃ 24Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS