RT1210DRE0720RL
MFR.Part #
RT1210DRE0720RL
JLCPCB Part #
C873202
Description
-55℃~+125℃ 20Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS