AA1218FK-0797K6L
MFR.Part #
AA1218FK-0797K6L
JLCPCB Part #
C1701582
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 97.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS