AC2010FK-07768RL
MFR.Part #
AC2010FK-07768RL
JLCPCB Part #
C3942345
Description
-55℃~+155℃ 750mW 768Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS