RT1210DRD078K2L
MFR.Part #
RT1210DRD078K2L
JLCPCB Part #
C4220991
Description
-55℃~+125℃ 250mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS