RT1210BRD07806RL
MFR.Part #
RT1210BRD07806RL
JLCPCB Part #
C1700089
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 806Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS