ERJ-P14D3090U
MFR.Part #
ERJ-P14D3090U
JLCPCB Part #
C4201864
Description
-55℃~+155℃ 309Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS