RT1210DRD0771R5L
MFR.Part #
RT1210DRD0771R5L
JLCPCB Part #
C4273621
Description
-55℃~+125℃ 250mW 71.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS