RC0805DR-07130KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0805DR-07130KL
JLCPCB Part #
C4339177
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS