RT1210DRD076K49L
MFR.Part #
RT1210DRD076K49L
JLCPCB Part #
C2139150
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS