AC0805FR-7W169KL
MFR.Part #
AC0805FR-7W169KL
JLCPCB Part #
C20142756
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS