SG73P2ERTTD3401D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD3401D
JLCPCB Part #
C7079592
Description
-55℃~+155℃ 3.4kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS