SG73S2E1RTTD3923D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD3923D
JLCPCB Part #
C6487645
Description
-55℃~+155℃ 1W 392kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS