RT1210DRD07442RL
MFR.Part #
RT1210DRD07442RL
JLCPCB Part #
C7303331
Description
-55℃~+125℃ 250mW 442Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS