HHV-50FB-52-66M5
MFR.Part #
HHV-50FB-52-66M5
JLCPCB Part #
C1390123
Description
-55℃~+155℃ 500mW 66.5MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS