RT1210DRD07442KL
MFR.Part #
RT1210DRD07442KL
JLCPCB Part #
C3918030
Description
-55℃~+125℃ 250mW 442kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS