RT1210DRD073K09L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210DRD073K09L
JLCPCB Part #
C4005459
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.09kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS