AC2512FK-7W2K74L
MFR.Part #
AC2512FK-7W2K74L
JLCPCB Part #
C5552961
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS