FMP300FBF73-30R
MFR.Part #
FMP300FBF73-30R
JLCPCB Part #
C3498132
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS