RT1210DRD071K91L
MFR.Part #
RT1210DRD071K91L
JLCPCB Part #
C2140259
Description
-55℃~+125℃ 1.91kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS