SQZ15AJB-1K3
MFR.Part #
SQZ15AJB-1K3
JLCPCB Part #
C1403572
Package
Plugin,P=32mm
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 15W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=32mm Through Hole Resistors ROHS