SG73S2ERTTD4302D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD4302D
JLCPCB Part #
C6678527
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS